Kontakt

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv problémem. Rádi Vám pomůžeme.

Riegrovo náměstí 178/3 

Poděbrady 

(nad lékárnou Dr. Max)

Mgr. Martina Kotýnková: +420 731 155 692

IČ: 11929995

platba možná v hotovosti, platební kartou, papírovými poukázkami nebo kartou UNIŠEK, UNIŠEK+, UNIŠEK + FKSP, CADHOC, eBENEFITY, ostatní benefitní poukázky či karty po dohodě


doklad o zaplacení lze uplatnit k proplacení u zaměstnavatele v rámci příspěvků FKSP, zaměstnavateli mohu vystavit i fakturu


Bc. Kamila Zradičková: +420 607 878 141

IČ: 11950790

Mgr. Martina Kotýnková: 

info@fyzioterapie-podebrady.cz


Bc. Kamila Zradičková:

fyzioterapie-podebrady@seznam.cz

Po - Pá: dle telefonického objednání

Otázky a odpovědi

1. Je terapie hrazena zdravotní pojišťovnou?

Terapie u nás je samoplátecká, tj. není hrazena zdravotní pojišťovnou. Na termíny díky tomu nečekáte. Vezmeme vás tehdy, kdy to opravdu potřebujete. Další velkou výhodou je dostatek času na řešení všech vašich obtíží během jednotlivých terapií. Stejně tak celkový počet terapií závisí na vzájemné dohodě a vašich potřebách.

2. Musím se na terapii objednávat?

Ano, na terapii se musíte předem objednat - viz kontakty výše. Z naší strany se vždy snažíme o maximální flexibilitu dle vašich časových možností.

3. Kolikrát a jak často je vhodné na terapie docházet?

Tato otázka je zcela individuální. V případě akutních obtíží vám často stačí pouze jediná terapie, u chronických obtíží je nutný vyšší počet návštěv. Záleží také, zda chcete své obtíže řešit komplexněji a s ohledem do budoucna, tedy působit i preventivně. Z toho vychází také odstup mezi jednotlivými terapiemi - může to být několik dní či týden, ale i několik týdnů (typicky např. u vadného držení těla, skolióz, cvičení pánevního dna, ...)